Synology. zaprezentowała sieciowy rejestrator wideo (Network Video Recorder) NVR216 dla nadzoru wizyjnego z dostępem w dowolnym miejscu dzięki aplikacji mobilnej.Wyposażony w dedykowane wyjście HDMI z obsługą rozdzielczości 1080poraz wspierający do4 lubdo 9 kanałów, NVR216 jest przeznaczony dla biur oraz sklepów, gdzie fizyczna przestrzeń jest bardzo cenna, dla prostego monitoringu i zarządzania obrazem i kamerami.

“Coraz więcejmałych firm lub sklepów potrzebuje podglądu swojego majątku w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i aktywów. Potrzebują także kompaktowego i skalowalnego rozwiązania,” powiedział ChadChiang, Product Manager wSynologyInc. “Dlatego przygotowaliśmyNVR216zaprojektowany tak, aby umożliwić użytkownikom bezpośredni monitoring i zarządzanie kamerami poprzez lokalny wyświetlacz. Ponadto,pojemność potrzebną do przechowywaniamateriałuwideomożna łatworozbudowaćikameryIP mogą byćdodawane w dowolnymczasie,do 4lub 9 kamer,w zależnościod modelu.”

NVR216jest wyposażony w dedykowany port HDMIz obsługą rozdzielczości 1080p, który sprawia, że łatwo go połączyć z monitorem i wyświetlić do 9 kanałóww rozdzielczości 720p/30FPSdo nadzoru bez kosztownego komputera. Szeroka gamaportów, w tym USB 3.0i USB 2.0, umożliwia podłączenie do NVR216 myszy i klawiatury dla nawigacji pomiędzy różnymi strumieniami z kamer oraz narzędzia do zarządzania. Zaprojektowany dla niskiego zużycia energii, NVR216 pobiera tylko 14W z 9 kanałami transmisji strumieniowej i podczas ciągłego nagrywania.