Świat się zmienia, a wraz z nim nasze przyzwyczajenia i priorytety. Coraz większą wagę przykładamy do przestrzegania zasad higieny, szczególnie podczas robienia zakupów i rozpakowywania ich w domu. Sytuacja uczy nas lepszego planowania i gospodarowania, których celem jest podwyższenie standardu ochrony żywności. Z pomocą przychodzą praktyczne technologie od Haier, dzięki którym możesz cieszyć się dłuższą trwałością i doskonałym smakiem produktów spożywczych oraz ograniczyć wyjścia na zakupy do niezbędnego minimum. Lodówka Haier HB18FGSAAA została zaprojektowana tak, aby chronić zdrowie. Jakie funkcje posiada?

Technologie Fresher Techs
Unikalna technologia ABT® wykorzystuje światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii wewnątrz lodówki. Fresher Pad to specjalna aluminiowa taca przyspieszająca proces zamrażania, zapobiegająca podwyższeniu temperatury znajdujących się w lodówce produktów, po dołożeniu do niej nowych. Jednocześnie szybkie zamrażanie sprawia, że produkty zostają zamrożone znacznie wydajniej i zachowują swoją świeżość i wszelkie walory na dłużej. Strefa MoistZone dba o utrzymanie wilgotności na optymalnym poziomie 90%, a DryZone przeznaczona jest dla takich produktów jak mięso, wędliny i nabiał. Czujniki Fresher Sensors monitorują temperaturę na każdej półce i zapewniają, że chłodne powietrze kierowane jest do tych części lodówki, w których jest potrzebne. Dzięki temu świeżo wstawione produkty spożywcze szybko osiągają optymalną temperaturę.

Wszystkie te funkcje pozwalają zatrzymać w żywności cenne składniki odżywcze, ale również znacząco wydłużają czas jej przechowywania. Owoce i warzywa zachowują swój doskonały smak i wygląd, jedzenie nie „przesiąka” innymi zapachami z lodówki ze względu na czystszy przepływ powietrza, a zarówno mrożenie, jak i rozmrażanie produktów, odbywa się w sposób zdrowy i maksymalnie bezpieczny.

Pojemność, wydajność i design
Całkowita pojemność netto lodówki HB18FGSAAA wynosi aż 508 litrów, a przestrzeń wewnątrz została tak rozplanowana, że zmieści się tam naprawdę wszystko czego potrzebujesz. Jasne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość zamrażarki i chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia stosowanego w lodówkach, a ergonomiczna, czterodrzwiowa konstrukcja lodówki Haier HB18FGSAAA z linii French Door sprawia, że dostęp do żywności jest dużo łatwiejszy.

Haier HB18FGSAAA wykorzystuje sprężarkę Inverter opracowaną specjalnie pod kątem cichszej i bardziej wydajnej pracy (A++). Technologia Total No Frost w sprytny sposób zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona „Fresher Shield” nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii. Odszranianie zamrażarki nie jest już więc potrzebne.

Dostępność i ceny:
Lodówka Haier dostępna jest w sklepie internetowym Electro.pl i sieci Media Expert w cenie:
HAIER HB18FGSAAA – od 5 999 zł.