Obecnie zarządzanie nowoczesnymi obiektami hotelowymi jest wspierane innowacyjnymi technologiami. Administratorzy stosują rozwiązania technologiczne w niemal każdym elemencie kontrolowania hotelem. Dzisiejsze systemy zarządzania obiektami hotelowymi pozwalają na sterowanie i monitorowanie oświetlenia w każdym pomieszczeniu, zorganizowanie wideokonferencji z partnerem z innego kontynentu. Nawet praca kucharzy jest wspierana dzięki wykorzystywaniu nowinek technologicznych w hotelowych kuchniach. Dzięki technologii nie tylko łatwiej zarządzać obiektami hotelowymi. Ich zastosowanie może wpierać biznes i przyciągać klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne to już nie tylko gadżety, które grają rolę ciekawostki. To potężne narzędzia pomagające pracownikom, ale również pozwalające na najbardziej optymalne zarządzanie obiektem i nie generowanie dodatkowych kosztów. Hotel Narvil posiada system BMS [Building Management System], który łączy wszystkie systemu budynku w jeden, dzięki czemu możemy jeszcze efektywniej zarządzać budynkiem, generując przy tym oszczędności np. na energii elektrycznej.

W hotelu Narvil klient biznesowy ma do dyspozycji wachlarz usług i udogodnień, które pozwolą mu zorganizować idealne spotkanie biznesowe, ale również pozwoli mu na efektywne zarządzanie danym wydarzeniem dzięki urządzeniom mobilnym. Właściwe oznakowanie sal konferencyjnych zapewnia system Digital Signage – ekranów umieszczonych przed wejściem do poszczególnych sal. Umożliwiają one umieszczenie logo firmy, agendy lub prezentacji. Sale konferencyjne wyposażone są w panele, które za jednym kliknięciem dostosowują klimat Sali do zbliżającego się wydarzenia. Dzięki panelowi możemy ustawić tryb prezentacji lub dostosowywać oświetlenie scen, do danego wydarzenia.

– Najbardziej spektakularnym elementem oświetlenia jest sufit w Sali Amazonka. Został on zbudowany z niemal 2000 elementów, a każdy z nich może świecić innym kolorem. Dzięki temu możemy dowolnie dostosować atmosferę na sali do danego spotkania lub konferencji. Dzięki multimedialnym cechom sufitu w Sali można wyświetlać na niej ruchome projekcje. Sufit może mienić się rożnymi kolorami lub imitować efekt płynącej fali. Jest to jedyny taki sufit w Polsce i jedno z najbardziej spektakularnych elementów oświetlenia, który można wykorzystać na spotkaniach i eventach – powiedział Grzegorz Warchałowski, zastępca kierownika technicznego w Hotelu Narvil.

Klient biznesowy jest świadomy wykorzystywanych w Hotelu technologii pod kątem rozwiązań na salach konferencyjnych. Posiadanie najnowszego sprzętu, najwyższej jakości zwiększa szanse hotelu na pozyskanie Gości. Obecnie jest to niezbędny element każdego obiektu, który specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych.

Nowoczesne technologie ułatwiają gościom obcowanie z obiektem. Hotel Narvil przygotował aplikację, która pomaga jak najlepiej zaplanować swoje wydarzenie oraz być w stałym kontakcie z uczestnikami. Działa jak nowoczesna platforma informacyjna, łącząca organizatora z zebranymi Gośćmi. Aplikacja przyda się nie tylko podczas spotkań biznesowych – dzięki wbudowanemu informatorowi korzystający z niej goście hotelu zyskują dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych informacji podczas pobytu – od godzin serwowania posiłków po najnowsze oferty specjalne. Nie bez znaczenia jest również moduł nawigacji, dzięki któremu można łatwo odnaleźć swój pokój, restaurację, strefę Spa czy poszczególne sale konferencyjne.

Hotel Narvil Conference & Spa to 4-gwiazdkowy hotel, położony tylko 40 min od centrum Warszawy w zaciszu zieleni nad brzegiem rzeki Narew.