Oferta ViDiS powiększyła się o  systemy do rejestracji czasu pracy. Safescan Biometric to system opierający się na kartach dostępu (RFID), a także obsługujący rozpoznawanie linii papilarnych. Każdy z systemów jest dostarczany z oprogramowaniem, oferującym szereg narzędzi do zarządzania obecnością pracowników. Terminal, w zależności od modelu, można połączyć z komputerem poprzez port USB, połączenie sieciowe TCP/IP, sieć WiFi lub przenosić dane przy pomocy pendrive’a. Oprogramowanie daje możliwość monitorowania frekwencji w czasie rzeczywistym i analizowania trendów w wybranym okresie.

System rejestracji czasu pracy SAFESCAN TA-655 oferuje czytnik RFID i odcisków palców. Jest ekonomicznym rozwiązaniem dla małych organizacji – do 500 osób w cenie netto 1.259 zł.

TA-655 jest prosty w użytkowaniu. Terminal należy połączyć z komputerem za pomocą kabla USB i zainstalować oprogramowanie, które jest w zestawie (Safescan 4.5). Pracownicy odnotowują swoje przybycie i wyjście, a oprogramowanie zarządza tymi danymi umożliwiając generowanie różnych raportów.

System pozwala na eksport danych do Excela i programów płacowych (format.csv), a także na kalkulacje czasu pracy i godzin nadliczbowych

Urządzenia Safescan są objęte 3-letnią gwarancją.