Wyjątkowe mieszanki kaw, różne rodzaje herbat, prawdziwa czekolada na gorąco oraz pyszne desery, ciasta i torty na zamówienie. To tylko część oferty nowego coffee baru „Sztuka Wyboru”, która od września działa w CH Plaza Rzeszów. Nowy najemca zajmuje prawie 60 mkw powierzchni w przebudowanym w ostatnich miesiącach food courcie. Zaoferuje klientom centrum oraz mieszkańcom Rzeszowa wyjątkowe miejsce do odpoczynku i spotkań w miłej atmosferze.

Coffee bar „Sztuka Wyboru” znajduje się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów w przebudowanej i na nowo zaprojektowanym food courcie. – Ta część naszego Centrum została przygotowana i dostosowana do potrzeb właśnie takich najemców – tłumaczy Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Nasi klienci znajdą tam przestronną przestrzeń zachęcającą do chwili odpoczynku. Do tej pory funkcjonowały tam stoiska Subway i Protein Bar. Jednak, aby umilić czas spędzany na zakupach, chcemy cały czas rozszerzyć naszą ofertę w segmencie gastronomicznym. Dlatego teraz do grona naszych najemców dołączyła kawiarnia „Sztuka Wyboru”, która w swojej ofercie ma nie tylko kawę czy herbatę, ale także szeroki wybór słodkości. Jestem przekonany, że to miejsce przyciągnie zarówno naszych klientów, jak i mieszkańców Rzeszowa szukających miejsca na spotkanie ze znajomymi czy rozmowy biznesowe – mówi Radosław Jamrozik.

„Sztuka Wybory” otwarta została na początku września 2017 r. Znajduje się w food Corcie na 1 piętrze CH Plaza Rzeszów. Kawiarnia zajmuje powierzchnię prawie 60 mkw. Klientom rzeszowskiej Plazy oraz mieszkańcom Rzeszowa oferuje szeroki wybór kaw tradycyjnych i smakowych z różnych regionów, a także różne rodzaje herbat. W ofercie kawiarni znaleźć można również prawdziwą czekoladę na gorąco, świeże soki oraz desery. „Sztuka Wybory” to także pyszne ciasta oraz wyjątkowe torty przygotowywane na indywidualne zamówienie. Klienci szukających oryginalnego prezentu znajda tu również niepowtarzalne kosze prezentowe. Kawiarnia czynna jest w godzinach otwarcia CH Plaza Rzeszów.

„Sztuka Wyboru” to kolejny najemca, który rozpoczął współpracę z CH Plaza Rzeszów po gruntownej przebudowie. Przypomnimy, że na parterze Centrum otwarty został m.in. wielkopowierzchniowy sklep Decathlon o pow. całkowitej ponad 2500 mkw. Nowe salony otworzyła także takie marki jak: Lavard (100 mkw.), Monnari (250 mkw.) i Deichmann (460 mkw.). Na klientów Centrum czekają również zajmujący 65 mkw. Butik Szafeczka z modą dla mamy i dziecka, By Mia Mia (50 mkw.) w nowej odsłonie oraz nowy salon Quiosque (ponad 85 mkw.). Pod koniec czerwca w atrium na parterze Centrum pojawiły się także dwa ekskluzywne salony jubilerskie YES (60 mkw.) i Verona (50 mkw.). CH Plaza Rzeszów dzięki otwarciu nowoczesnego placu zabaw Kinderplaneta wzbogaciła także ofertę dla najmłodszych klientów.

 

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.