Zebra Technologies Corporation wprowadziła do sprzedaży skaner Symbol DS7708 z pionowym imagerem 2D. To kompaktowe urządzenie jest łatwe we wdrożeniu i sprawdza się w różnych zastosowaniach, na przykład w handlu żywnością (sklepy spożywcze, supermarkety, hipermarkety), handlu specjalistycznym (markety remontowo-budowlane, sklepy z narzędziami, sklepy z artykułami zoologicznymi) oraz aptekach, gdzie może zwiększyć wydajność i usprawnić obsługę klientów przy kasach.

  • DS7708 może odczytywać praktycznie wszystkie kody kreskowe (1D i 2D, wyświetlane na urządzeniach mobilnych albo wydrukowane na etykietach), nawet jeśli są uszkodzone, źle wydrukowane lub brudne.
  • Technologia PRZM firmy Zebra wyznacza nowy standard przetwarzania obrazu 2D, zwiększając wydajność i szybkość dekodowania, co przekłada się na większy komfort pracy, wyższą produktywność i krótsze kolejki przy kasach.
  • Wysoka prędkość odczytu umożliwia kasjerom szybkie przesuwanie kodów kreskowych przed skanerem, znacznie zwiększając komfort pracy i skracając czas oczekiwania klientów.
  • DS7708 może automatycznie dezaktywować tagi elektronicznej ochrony artykułów (EAS), które zapobiegają kradzieży.
  • DS7708 umożliwia kasjerom łatwe zrobienie zdjęcia czeku lub identyfikatora w celu spełnienia wymagań sklepu albo regulacji branżowych.
  • Odpowiednie umiejscowienie modułu skanującego sprawia, że jest on chroniony przed zabrudzeniami i zadrapaniami, które mogą ograniczyć wydajność. Ponadto złącza i komponenty skanujące znajdują się na górze urządzenia, co zabezpiecza je przed uszkodzeniem przez zachlapanie lub zalanie.
  • DS7708 obsługuje ponad 90 klawiatur językowych oraz wykorzystuje kable z automatyczną detekcją interfejsu i narzędzie Zebra 123 Scan2 do łatwej i szybkiej instalacji.