T-Systems Polska – dostawca i integrator usług teleinformatycznych należący do globalnej grupy Deutsche Telekom – wprowadza na polski rynek nowe, kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia firmom korzystanie z różnorodnych systemów biznesowych SAP w modelu cloud (tzw. chmurze obliczeniowej). Usługa sprawia, że najwyższej klasy oprogramowanie biznesowe jest dostępne już nie tylko dla największych firm, ale także dla mniejszych przedsiębiorstw. Skalowalność rozwiązania i możliwość korzystania z niego przez internet pozwala obniżyć koszty operacyjne nawet o 30 proc.

Wdrożenie rozwiązań z rodziny SAP wymaga odpowiednich narzędzi, procedur i ogromnego doświadczenia. Dlatego firmy potrzebują zaufanego partnera, który udostępni im niezbędne programy do codziennej pracy. Współpracując z SAP, od lat implementujemy oprogramowanie tej marki w firmach na całym świecie m.in. w Polsce. Teraz możemy je także zaoferować w modelu cloud, dzięki czemu firmy zyskają większą elastyczność i niższe koszty, mając dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań za pośrednictwem dowolnego urządzenia połączonego z internetem. Nasza dotychczasowa współpraca z SAP była niezwykle owocna. Cieszę się, że rozszerzając portfolio usług, możemy zaoferować jeszcze korzystniejsze usługi zarówno obecnym, jak i potencjalnym Klientom – powiedział Maciej Plebański, Prezes Zarządu
T-Systems Polska.

Dynamic Services for SAP Solutions – usługa oferowane przez T-Systems Polska – umożliwia korzystanie z najnowszych narzędzi SAP w chmurze. Niezależnie od tego, które produkty SAP firma planuje wdrożyć – m.in. rozwiązania ERP, CRM, BI czy Big Data – są one udostępniane za pośrednictwem zwirtualizowanej, zindustrializowanej i wspólnej platformy.
Tym samym, firmy zyskują dostęp do zaawansowanych programów biznesowych poprzez dowolne urządzenie połączone z internetem. Przedsiębiorstwa nie ponoszą pełnych kosztów zakupu i wdrożenia infrastruktury, sprzętu czy oprogramowania, a także automatyzacji i integracji procesów oraz zarządzanie aplikacjami. Uiszczają opłaty wyłącznie za te rozwiązania, z których korzystają. Usługa jest w pełni elastyczna – sposób działania aplikacji, liczba użytkowników czy też zakres funkcjonalności mogą być w każdym momencie zmienione. Firmy mogą tym samym efektywnie zarządzać swoją infrastrukturą informatyczną, dostosowując zakres wykorzystywanych usług do aktualnych potrzeb biznesowych. Koszty operacyjne zostają jednocześnie obniżone nawet o 30 proc. T-Systems świadczy całościowe wsparcie end-to-end – od etapu konsultacji, poprzez wdrożenie, szkolenie, a następnie hosting aplikacji.