Sklep Tagomago.pl, należący do Grupy Kapitałowej Primavera Parfum, został zaproszony do pilotażowego programu Same Day Delivery. Dzięki współpracy z Allegro i X-press Couriers przesyłki będą dostarczane w dniu zakupu.

Tagomago.pl to jedna z największych perfumerii internetowych w Polsce, sprzedająca część swojego asortymentu na Allegro.pl. Wysoka jakość produktów oraz najwyższe standardy obsługi klienta poskutkowały zaproszeniem sklepu do pilotażowego programu Same Day Delivery. Współpraca z największą polską platformą zakupową on-line oraz X-press Couriers umożliwia dostawę towarów w dniu ich zakupu.

Program, o którym mowa, to autorski projekt Allegro.pl oraz X-press Couriers, umożliwiający klientowi odbiór przesyłki w dniu jej zamówienia. Do akcji zostali zaproszenie najwięksi partnerzy biznesowi Organizatorów. Opcja Same Day Delivery jest już dostępna w ofercie Tagomago.pl. Mogą z niej korzystać mieszkańcy miast, w których działa firma kurierska X-press Couriers, tj.: Poznania, Warszawy, Krakowa, Katowic, Łodzi i Wrocławia. Dostarczenie towaru tego samego dnia obejmuje wszystkie zakupy, odbywające się przed godziną 11.00. Przy późniejszych zamówienia, dostawa będzie realizowana kolejnego dnia. To absolutna nowość na polskim rynku, która w opinii Janiny Karasek, dyrektor ds. rozwoju firmy Primavera Parfum, zrewolucjonizuje rynek e-commerce.

– Dzisiejszy rynek jest mocno nasycony. Firmy konkurują nie tylko cenami, ale przede wszystkim narzędziami, zwiększającymi wygodę zakupów przez Internet. Dotychczas standardem była dostawa w ciągu 48 godzin. Skrócenie tego czasu do jednego dnia to spora innowacja oraz element budowania naszej przewagi konkurencyjnej. To również kredyt zaufania od Allegro i docenienie naszej dotychczasowej współpracy z największą platformą zakupową w Polsce.

Akcja ma charakter pilotażowy. Zaproszono do niej największych merchantów Allegro.pl. W razie powodzenia projektu, współpraca będzie rozszerzana na kolejne podmioty.
Tagomago.pl to jeden z większych merchantów Allegro.pl w segmencie perfum i kosmetyków. Aktualnie w ofercie największej polskiej platformy zakupowej on-line znajduje się ponad 10 tysięcy produktów, pochodzących właśnie z tej perfumerii internetowej. Większość pozycji to asortyment do manicure i pedicure, makijażu, perfumy czy kosmetyki do pielęgnacji ciała.