Firmy BT i Dolby Laboratories ogłosiły wprowadzenie na rynek rozwiązania BT MeetMe z głosem w jakości Dolby, usługi wprowadzającej rewolucyjne zmiany w usługach telekonferencji dla biznesu. Usługa dostępna jest również dla klientów w Polsce.

Usługa telkonferencji BT MeetMe z głosem w jakości Dolby oferuje naturalną jakość dźwięku, dzięki której  uczestnicy telekonferencji mogą poczuć się, jakby znajdowali się w tym samym pomieszczeniu. To ułatwia rozmówcom skupienie się na omawianych treściach i pozwala uniknąć frustracji związanej z ograniczeniami technicznymi tradycyjnych połączeń telekonferencyjnych.

BT MeetMe with Dolby Voice to usługa rozliczana na zasadach subskrypcji. Można ją zintegrować z istniejącymi już rozwiązaniami do współpracy grupowej. Działa na standardowych komputerach PC i Mac, a do korzystania z niego wystarczają stereofoniczne słuchawki. Co więcej, w prowadzonych przy jego użyciu telekonferencjach mogą brać udział także uczestnicy nieposiadający dostępu do oprogramowania, a korzystający ze standardowej linii telefonicznej. Wkrótce udostępniona zostanie też wersja mobilna, przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemami iOS i Android.