Już 20 lutego w ramówce popularnego kanału telezakupego – TV Okazje – pojawi się nowy, cykliczny program prowadzony przez Zygmunta Chajzera i Kasię Śligowska –
TV Okazje EXTRA! Gospodarzami nowego programu będą: znana z prowadzenia podobnego formatu i uwielbiana przez publiczność prezenterka Katarzyna Śligowska oraz niepowtarzalny i dociekliwy Zygmunt Chajzer.

Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 ta dwójka znakomitych prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.
„Format zakupów „live” w telewizji jest praktykowany przez liderów branży homeshopping w USA od wielu lat. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego rozwiązania na naszym kanale stawiając na profesjonalną realizację od strony produkcji i nie tylko – mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e- commerce www.tvokazje.pl – Co to dla nas oznacza? Między innymi współpracę z najlepszymi prowadzącymi, cenionymi i lubianymi przez naszych odbiorców. Za produkcję video odpowiada zespół realizacyjny Telewizji Polsat a całość nagrań będzie odbywać się w studiach należących do Grupy Cyfrowego Polsatu. Takie właśnie jest TV Okazje EXTRA.

W nowym programie TV Okazje EXSTRA prowadzący będą prezentować najlepsze produktu dostępne na platformie TV Okazje – same bestsellery – w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę www.tvokazje.pl

Program TV Okazje EXSTRA będzie emitowany na kanale TV Okazje dostępnym na platformie Cyfrowego Polsatu na pozycji 20, w Netii (pozycja 21), Multimediach (pozycja 12), Vectrze (pozycja 712) oraz w sieci Toya (pozycja 678). Wybrane odcinki programu TV Okazje EXSTRA będą miały swoją reemisję na kanałach Telewizji Polsat tj. Polsat, ATM, Kino PL oraz Superstacja.