Epson wzbogaca ofertę drukarek do terminali POS. TM-T88VI iHub umożliwia łączność przewodową i bezprzewodową na wiele sposobów, w tym obsługę terminali POS z urządzeń mobilnych, sieci i komputerów PC.

Epson, producent drukarek POS, wzbogaca swoją ofertę drukarek POS o urządzenie TM-T88VI iHub. Ta nowoczesna drukarka paragonów ma takie same funkcje jak wprowadzony niedawno do sprzedaży model TM-T88VI, ale dodatkowo oferuje więcej opcji łączności, umożliwiających instalowanie i ładowanie urządzeń peryferyjnych. Urządzenie TM-T88VI iHub zostało zaprojektowane z myślą o współpracy zarówno z tradycyjnymi, komputerowymi systemami POS, jak i coraz popularniejszymi rozwiązaniami sieciowymi i mobilnymi. Dzięki temu stanowi idealne rozwiązanie dla właścicieli sklepów, barów i restauracji, którzy chcą korzystać z nowych metod obsługi klienta, systemu tradycyjnego lub łączącego oba środowiska.

Dzięki funkcji Server Direct Print TM-T88VI iHub może drukować bezpośrednio z serwera internetowego.

Obsługuje także nawigację opartą na lokalizacyjnych urządzeniach nadawczych — beaconach, co pomaga urządzeniom mobilnym rozpoznać najbliższą drukarkę. To sprawia, że jest ona idealnym rozwiązaniem do środowisk POS z wieloma urządzeniami drukującymi.

TM-T88VI iHub ma takie same wymiary co TM-T88V iHub przez co umożliwia wdrożenie zupełnie nowego systemu bez konieczności zmiany układu wyposażenia lady. Drukarka jest dostępna w kolorach czarnym i białym, tak aby pasowała do wystroju każdego sklepu, baru lub restauracji.

Model TM-T88VI będzie dostępny od 1 lutego 2017 r. w cenie 1 432 zł.