Wydany przez Grupę Unity Trendbook E-commerce to jedyny pisany przez ekspertów branży, przewodnik po dwudziestu najgorętszych światowych trendach e-commerce, w które warto zainwestować aby odnieść spektakularny sukces.

Według autorów dzięki lekturze publikacji można:
•    Zwiększyć współczynnik konwersji i ROI w swoim sklepie, stosując zaledwie kilka sprawdzonych metod.
•    Ukształtować markę sklepu i rozpocząć skuteczną komunikację, nawet za granicą.
•    Poznać swoich klientów i ich preferencje, wykorzystując, stosowane już przez największych światowych graczy narzędzia.
•    Sprostać największym, technologicznym i marketingowym wyzwaniom związanym z błyskawicznym rozwojem kanału mobile.
•    Zbudować lojalność swoich klientów i sprawić, że będą polecać sklep swoim znajomym, również w social mediach.
•    A przede wszystkim… Maksymalnie wykorzystać potencjał swojego sklepu i wygrać z konkurencją.

To tylko niewielki wycinek korzyści z wykorzystania informacji zawartych w Trendbooku E-commerce. Ponad 100 stron rozszerzonego wydania to nie tylko wnikliwie opisane, zilustrowane przykładami trendy, to też bogate merytorycznie, niezwykle inspirujące wywiady z polskimi i zagranicznymi praktykami e-handlu oraz sumiennie opracowane zestawienia najważniejszych, branżowych wydarzeń i najciekawszych wdrożeń ostatnich lat.

Darmowe wydanie publikacji już do pobrania na stronie internetowej www.unity.pl/imagine/

Grupa Unity to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce, lider w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań e-commerce wspierających wielkokanałową sprzedaż i dystrybucję. Kilkunastoletnia obecność firmy na rynku, to nie tylko technologiczne doświadczenie. Eksperci Grupy Unity podczas konferencji, spotkań oraz na łamach branżowych czasopism i raportów dzielą się swoją wiedzą na temat najważniejszych zagadnień związanych z e-handlem, pomagając dużym i małym biznesom piąć się na szczyt.