17 konferencji sprzedażowych, 299 firm, 600 gości. Jesteśmy gotowi, by przewidywać trendy.

Puls Biznesu zaprasza na spotkanie mające na celu przedstawienie najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązań sprzedażowych. Najlepsi eksperci omówią aktualną sytuację na polskim rynku sprzedażowym i wspólnie z uczestnikami zastanowią się jak ten rynek będzie zmieniał się w nadchodzącym czasie, ale też jak możemy zmienić się wraz z nim.

Na warsztat wzięte zostaną między innymi najnowsze rozwiązania techniczne, uświadomione i ukryte potrzeby klientów oraz sposoby efektywnego wsparcia kanałów sprzedaży. Praktycy udowodnią, że tylko kochając sprzedaż można odnieść sukces!

W ramach wydarzenia Trendy Sprzedaży 2014, mają Państwo możliwość wzięcia udziału w unikalnym praktycznym warsztacie poświęconym skutecznym technikom językowym w pracy handlowca. Lingwistyka sprzedaży to nowy obszar zajmujący się tym, jak klienci i sprzedawcy posługują się językiem, jak go interpretują w trakcie procesu decyzyjnego.

Spotkanie skierowane jest dla wszystkich przedstawicieli firm prowadzących sprzedaż bezpośrednią oraz pośrednią bez ukierunkowania na branżę.