Rozwijając współpracę z detalistami, organizacja Visa Europe rozpoczęła ogólnopolską kampanię promującą płatności bezgotówkowe, w ramach której wszyscy klienci otrzymają upominki za płatności kartą Visa dokonane na dowolnej z ponad 460 stacji paliw sieci BP.

W ciągu sześciu tygodni trwania programu każda płatność Visa za zakupy na stacjach BP będzie nagradzana specjalnymi ofertami renomowanych partnerów promocji, tj. sieci Avans, Carrefour, Intersport, Multikino, Praktiker oraz Telepizza. Nagradzany użytkownik karty Visa będzie mógł wybrać partnera promocji, z oferty którego chce skorzystać, co jest istotną nowością i dodatkową korzyścią tegorocznej promocji.

W ramach kampanii „Promocja upominkowa Visa” każdy klient płacący kartą Visa za paliwo na stacji sieci BP, niezależnie od wartości transakcji, otrzyma kod promocyjny, który po przesłaniu SMS-em lub mailem umożliwi otrzymanie rabatu lub gratisu od wybranego partnera promocji. Może to być do 50 zł rabatu na następne zakupy w sklepach Carreffour czy Praktiker przy zakupach powyżej 300 zł, ulgowy bilet za 10 zł na seans w Multikinie od poniedziałku do piątku, pamięć USB o wielkości 8 GB przy zakupach za minimum 300 zł w sieci Avans, 20% zniżki na odzież i obuwie w sieci Intersport czy też „3 za 1”, czyli trzy pizze w cenie jednej w sieci Telepizza.