Podczas zimowej edycji Shopping Center Forum, RTV Euro AGD zostało nagrodzone za wprowadzenie wzorowych form obsługi klientów i łączenia tradycyjnych i nowoczesnych form sprzedaży, zdobywając tytuł Multichannel Retailer of the Year 2014.

Nagrody SCF Retailers Awards przyznawane są po raz drugi i po raz drugi RTV Euro AGD jest wśród nagrodzonych – w 2013 firma zdobyła tytuł Multimedia Retailer of the Year 2013.

,,Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy jest dla nas ukoronowaniem zasad jakie stawiamy sobie prowadząc nasze działania handlowe oraz docenieniem naszych wysiłków łączenia tradycyjnych punkty sprzedaży z nowoczesnymi aktywnościami w internecie. Dążymy do tego aby ułatwiać Klientom proces zakupów, niezależnie od tego gdzie są: w domu, w pracy czy w centrum handlowym. Nowoczesnym miejscem zakupów może być sklep a także komputer czy telefon, klienci muszą mieć możliwość wyboru tego co dla nich najwygodniejsze. Przykładem takich usprawnień  jest usługa jaką wprowadziliśmy pod koniec zeszłego roku, która pozwala na odbiór zarezerwowanego towaru w wybranym sklepie stacjonarnym już w godzinę od zamówienia go na stronie euro.com.pl”  powiedział Tomasz Siedlecki, Dyr. Ds. Marketingu.

Organizatorem konkursu jest magazyn Shopping Center Poland oraz portal i Retailnet.pl