Firma UPS ogłosiła rozszerzenie usługi UPS Worldwide Express na ponad 41 tys. nowych kodów pocztowych na całym świecie, w tym niemal 15 tys. w Europie i 416 w Polsce. Tym samym UPS oferuje opcję wcześniejszej dostawy z gwarancją zwrotu pieniędzy klientom, którzy wcześniejszej dysponowali tylko opcjami dostawy pod koniec dnia (również z gwarancją zwrotu pieniędzy).

Usługa stanowi część oferty UPS Express, która obejmuje trzy opcje dostawy o określonych porach dnia, z gwarantowanym zwrotem pieniędzy, a także z odprawą celną. Do tej oferty należą:
•    Usługa UPS Express Plus – dostawa poranna do godz. 9:00 do 27 krajów, w tym do Polski
•    Usługa UPS Express – dostawa do południa do 65 krajów, w tym do Polski
•    Usługa UPS Express Saver – dostawa na koniec dnia do 220 krajów i terytoriów, w tym do Polski

Usługa UPS Worldwide Express oferuje dostawę w następnym dniu roboczym z gwarantowanym zwrotem pieniędzy, do godziny 10:30,12:00 lub 14:00, w zależności od adresu doręczenia. Z usługi mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i firmy każdej wielkości, ale jest ona szczególnie dogodna w przypadku międzynarodowych przesyłek wrażliwych czasowo. Usługa UPS Worldwide Express jest dostępna w 65 krajach, w tym w Polsce, które łącznie wytwarzają 91% światowego PKB.