Targi eHandlu to jedyna w Polsce impreza w formule targowej skierowana do przedstawicieli sklepów internetowych oraz firm oferujących usługi i produkty dla tego rynku. Celem Targów jest zapewnienie idealnych warunków do integracji środowiska ecommerce oraz wymiany doświadczeń na tym polu. Od czasu swojej pierwszej edycji Targi eHandlu zgromadziły ponad 450 Wystawców oraz ponad 8000 Zwiedzających.

V edycja Targów odbędzie się po raz pierwszy w dwudniowej formule 23-24.09.2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp na główny dzień targowy 24.09.2013 jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie http://targiehandlu.pl/visitor

Targi uświetni Gala wręczenia Ekomersów i pierwszy w historii imprezy wieczór branży e-commece, w którym mogą wziąć udział wszyscy entuzjaści tego rynku. Więcej informacji, a także możliwość zakupu wejściówek: http://ekomersy.pl/

Targi eHandlu to również mocny wymiar edukacyjny. Oprócz prezentacji na scenie głównej, Wystawcy mają okazję zorganizować specjalne limitowane warsztaty, dzięki którym będą mogli wykazać się swoją ekspercką z zakresu: Email marketing, Mobile marketing, Open-source, Social media, PR i Komunikacja, SEO/SEM/Usability, Logistyka i fulfillment, Wsparcie sprzedaży.

Wystawcy Targów to firmy oferujące różnorodne produkty i usługi dla sprzedających w internecie, wśród nich m.in. PayU, Ceneo, Freshmail, Home.pl, PayPal, ClickApps, Shoper, Siódemka i wiele innych.