Firma Verifone, dostawca bezpiecznych rozwiązań płatniczych, rozszerza portfolio produktów dostępnych na polskim rynku o dwa urządzenia mPOS. Modele Verifone e355 i e265 są wszechstronnymi urządzeniami, które sprawdzą się zarówno w dużych sieciach handlowych, jak i w małych, 1-osobowych przedsiębiorstwach.

– Na polskim rynku na dzień dzisiejszy nie ma rozwiązania mPOS, które zyskałoby aprobatę szerokiego grona przedsiębiorców i tym samym odniosło sukces sprzedażowy. Liczne sygnały z rynku potwierdzają, że nasze nowe produkty mogą wypełnić tę lukę. Warto podkreślić, że rozszerzamy ofertę Verifone nie o jedno, ale dwa urządzenia, z których każde zostało dostosowane do potrzeb innego rodzaju biznesu. Wspólnie tworzą nową, kompleksową ofertę terminali mPOS na polskim rynku, wśród których każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązanie uszyte na miarę jego działalności i potrzeb – skomentował nową ofertę firmy Tomasz Wejcman, Country Manager w Verifone.

Oba rozwiązania korzystają ze znanej i popularnej w branży platformy evo, dzięki czemu można łatwo przenieść  na nie już istniejące aplikacje płatnicze. Oferują także wszechstronne opcje łączności: Bluetooth, łącze galwaniczne oraz, w przypadku e355, łączność Wi-Fi.

Verifone e355 to niezwykle praktyczne i poręczne rozwiązanie płatnicze, opracowane pod kątem długiej i intensywnej eksploatacji. mPOS współpracuje z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows oraz jest kompatybilny z różnymi generacjami tabletów i smartfonów. Funkcjonalność urządzenia zwiększa także instalowany opcjonalnie czytnik kodów kreskowych. Dzięki wzmocnionej obudowie, odpornemu na zadrapania, kolorowemu wyświetlaczowi i pojemnej, wymiennej baterii, Verifone e355 idealnie sprawdzi się w wymagających środowiskach handlowych. Prosty w obsłudze i ergonomiczny mPOS to rozwiązanie do zadań specjalnych, które znajdzie zastosowanie się m.in. w przypadku konsultantów w sklepach i sieciach handlowych, pozwalając na obsłużenie większej liczby  klientów i przyjęcie znacznej liczby płatności w krótkim czasie.

mPOS e265 to druga zaawansowana technologicznie nowość w portfolio firmy Verifone, dedykowana przede wszystkim drobnym przedsiębiorcom. Urządzenie pozwala akceptować transakcje wykonywane we wszystkich głównych schematach płatniczych i jest kompatybilne z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych. Jego ogromną zaletą jest łączność Bluetooth, która umożliwia bezproblemowe parowanie ze smartfonami i tabletami. Tak, jak w przypadku modułu e355, niezwykłą trwałość e265 zapewniają wyświetlacz i obudowa o podwyższonej wytrzymałości. Duża, wymienna bateria pozwala akceptować płatności przez wiele godzin, minimalizując przerwy w prowadzeniu działalności. Dzięki innowacyjnym właściwościom, umożliwiającym przyjmowanie płatności niezależnie od pory dnia i miejsca użytkowania, moduł e265 posiada wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca decydujący się na instalację pierwszego terminala płatniczego.