24 marca w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się VIII Targi eHandlu. Podczas zbliżającej się edycji goście będą mieli nie tylko okazję do zapoznania sięz najnowszymi rozwiązaniami wspierającymi sprzedaż w internecie ale również znalezieniem pracy!

Tak jak w poprzednich edycjach Targów eHandlu Zwiedzający będą mieli możliwość wysłuchania bezpłatnych prezentacji z zakresu SEO/SEM, e-mail marketingu, logistyki, prawa czy marketing automation. Prezentacje zostaną wybrane drogą głosowania w którym wezmą udział internauci. Można powiedzieć, że to swoisty vox populi.

W ramach VIII Targów eHandlu organizatorzy przewidzieli równieżnowy projekt – strefę“Pracy w eHandlu”. Będzie to przestrzeń przeznaczona w szczególności dla sklepów internetowych, które poszukują wykwalifikowanych pracowników. Organizatorzy dostrzegli problem z jakim spotyka siębranża dlatego zdecydowali się rozszerzyć formułę o stoiska HR.

Poprzednie edycje Targów eHandlu zgromadziły blisko 17 tys. zwiedzających i ponad 750 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród firm, które prezentowaćbędąswojąofertęna znalazły sięm.in. agencje interaktywne, firmy oferujące usługi logistyczne, firmy oferujące oprogramowanie dla e-sklepów, usługi związane z szeroko pojętym marketingiem (mobile marketing, email marketing), porównywarki cen i wiele innych.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, otworzyć się na nowe kanały sprzedaży, byćna bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata e-commerce to nie może Cię zabraknąć 24 marca w Poznaniu.

Udział w Targach eHandlu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: http://targiehandlu.pl/