Visa została partnerem profesjonalnego kina objazdowego organizowanego przez firmę Outdoor Cinema. Do końca br. kino odwiedzi łącznie 100 miejscowości, w których nie ma kin stacjonarnych, we wszystkich 16 województwach. Osoby, które zdecydują się zapłacić za bilet lub zestaw w barku kartą Visa, mogą liczyć na atrakcyjne benefity.

Bilety do kina opłacone kartą Visa – których zakupu można dokonać zarówno poprzez internet, jak i w kasie – będą o 50% tańsze. Taka sama zniżka obowiązuje przy płatności z Visa za zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa mają możliwość dokonania rezerwacji najlepszych miejsc na sali kinowej oraz otrzymają pierwszeństwo wejścia do kina.

„Kino objazdowe umożliwia kontakt ze sztuką filmową na prawdziwym, dużym ekranie także tym, których na co dzień od najbliższego kina dzieli znaczna odległość. Visa, dzięki zaangażowaniu w projekt, chce także przekonać mieszkańców odwiedzanych miejscowości, że płacenie kartą przynosi wiele korzyści. Cieszymy się, że jednocześnie pomagamy krzewić kulturę filmową oraz wspierać rozwój obrotu bezgotówkowego w mniejszych miejscowościach” – komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

„Współpraca z Visa pozwala nam uatrakcyjnić ofertę największego kina objazdowego w kraju do niespotykanego poziomu – odwiedzamy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, na ekranach wyświetlamy najnowsze produkcje oraz umożliwiamy gościom kupno biletu, popcornu i napojów z 50% zniżką. Liczymy, że dzięki współpracy z Visa sprawimy wiele radości mieszkańcom wszystkich 100 miejscowości, które odwiedzimy” – komentuje Paweł Adamski, Prezes Zarządu, Outdoor Cinema.

Kino objazdowe ruszyło w trasę 10 lutego. Do tej pory odwiedziło Szczytno, Brodnicę, Lidzbark, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Kłodawę, Koźmin Wielkopolski, Wolsztyn, Zbąszynek, Wołów, Szklarską Porębę, Jawor, Strzelce Opolskie, Suchą Beskidzką, Pińczów, Staszów i Żarki. W najbliższych dniach kino przyjedzie do Milicza (6.03), Kościana (7.03), Pogorzeli (8.03), Grodziska Wielkopolskiego (9.03), Wolsztyna (10.03), Nowego Tomyśla (11.03), Lubska (12.03), Odolanowa (13.03), Kargowej (14.03), Dębna (15.03) oraz Myśliborza (16.03).

W kinie objazdowym można obejrzeć aktualne premiery filmowe, nowości i filmy dla dzieci. W wybranych miejscowościach kino pokaże także seanse w 3D. W repertuarze na najbliższe tygodnie znalazły się takie filmy jak: „Sztuka Kochania – Historia Michaliny Wisłockiej”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Kong: Wyspa czaszki”, „Bodo” oraz „Trolle”.

Wszystkie szczegóły nt. repertuaru kina, promocji i odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie www.Kino.Visa.pl. Poprzez stronę można również dokonać zakupu biletów w przedsprzedaży.