Program Visa Oferty, udostępniający użytkownikom kart Visa atrakcyjne oferty znanych i lubianych marek, zyskał nowego partnera. Do grona uczestniczących w programie detalistów dołączyła sieć stacji benzynowych BP. Do skorzystania z zalet Visa Oferty zachęca konsumentów ogólnopolska kampania reklamowa, która obejmuje największe kanały telewizyjne i stacje radiowe oraz popularne media internetowe.

Program Visa Oferty pozwala indywidualnym użytkownikom debetowych i kredytowych kart Visa na dostęp do atrakcyjnych, dopasowanych do ich zwyczajów zakupowych ofert oraz zapewnia szybki zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy bezpośrednio na rachunek karty. Oferty sieci BP są dostępne w programie od 15 stycznia br. BP to pierwszy detalista spośród sieci stacji benzynowych uczestniczący w programie Visa Oferty.

W styczniu rozpoczęła się emisja spotów reklamowych Visa Oferty w telewizji. Są one prezentowane na kanałach ogólnopolskich – m.in. TVP i Polsat – a także tematycznych, takich jak TVN24, TV4, AXN, National Geographic czy TVN Turbo. Spoty ukazują się w formatach 15- i 30-sekundowym w kilku wersjach (przykłady do obejrzenia tutaj i tutaj). Spoty radiowe emitowane są z kolei m.in. w takich stacjach jak Radio Zet, RMF FM i Trójka Polskiego Radia.

Program Visa Oferty rewolucjonizuje rynek promocji poprzez szeroki wybór ofert od znanych detalistów, dopasowanie ich do zwyczajów zakupowych konsumentów i szybki zwrot części poniesionych wydatków. Oferty kierowane są do uczestników programu według kryteriów przyjętych przez poszczególnych detalistów, wśród których – poza siecią BP – znajdują się takie marki jak Adidas, Hilton, Intersport, Multikino, North Fish, Reebok, PLL LOT, Starbucks, Telepizza, W. Kruk, Vistula czy Wólczanka oraz wiele innych. Dostępne oferty będą się zmieniać, a liczba partnerów programu będzie rosła wraz z rozwojem usługi.

Uczestnicy programu otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie. Z nowej usługi można korzystać poprzez stronę internetową oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS oraz Windows.