Visa Europe rozpoczęła ogólnopolską promocję płatności bezgotówkowych, w ramach której klienci hipermarketów Carrefour i supermarketów Carrefour Market płacący kartą Visa, mogą zyskać e-Bon na kolejne zakupy we wszystkich sklepach tej wiodącej sieci, za wyjątkiem placówek franczyzowych.

W ciągu miesiąca trwania programu każda płatność kartą Visa za zakupy w hiper- i supermarketach Carrefour jest nagradzana e-Bonem rabatowym o równowartości 10% zakupionych produktów marki Carrefour, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Promocja jest wszechstronnie komunikowana m.in. w hiper- i supermarketach Carrefour oraz w kanałach marketingowych banków-wydawców kart Visa.

„Organizując wspólną akcję promocyjną z siecią Carrefour i bankami członkowskimi, staramy się zmieniać przyzwyczajenia konsumentów, zachęcając ich do płacenia kartami Visa zamiast gotówką pobraną z bankomatu poprzez zaoferowanie solidnej wartości dodanej do codziennych zakupów” – komentuje Jakub Kiwior, dyrektor generalny Visa Europe w Polsce i na Węgrzech.

Promocję wspiera wiele działań marketingowych prowadzonych przez sieć Carrefour – od informacji na terenie sklepów, m.in. plakatów, ulotek, materiałów informacyjnych na półkach sklepowych czy noszonych przez personel plakietek „Płać kartą Visa i odbierz 10% rabatu za produkty marki Carrefour”, poprzez informację na ekranach PIN-padów do terminali POS oraz ekranach bankomatów znajdujących się na terenie sklepów, aż po informacje na stronie internetowej sieci oraz w katalogach sklepowych.

e-Bony płatnicze można otrzymać po spełnieniu warunków promocji do 19 września br., natomiast realizować można je do 30 listopada br. Promocja nie obejmuje napojów alkoholowych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, zakupu paliwa, papierosów, doładowań telefonicznych, energetycznych oraz płatności z tytułu „Moje rachunki”.