VIVE Group zostało sponsorem artystycznego wydarzenia FashiON!, które właśnie odbyło się we Wrocławiu w Centrum Kultury Czasoprzestrzeń. Wyjątkowy eco Fashion Week zaoferował uczestnikom niepowtarzalne doznania artystyczne – w tym pokaz słynnej kolekcji Transplantacja powstałej we współpracy VIVE Textile Recycling z Mariuszem Przybylskim.

Podczas trwającego eventu młodzi i zdolni projektanci z całego kraju mierzą się z niełatwym zadaniem stworzenia wyjątkowej odzieży, która wykorzystuje materiały z recyklingu. Osiemnaście pokazów mody, opartych na zrównoważonych zasadach, pokaże uczestnikom nieograniczone możliwości art-recyclingu.

Cztery dni FashiON! były wypełnione aktywnościami, które nauczą uczestników innego, bardziej świadomego podejścia do mody. Nie zabrakło warsztatów tworzenia ubioru z materiałów z recyklingu oraz panelów dyskusyjnych na temat projektowania w duchu eco.

Podczas wydarzenia odbędzie się również premiera nowości, które są wprowadzane w sklepach VIVE Profit należących do sponsora FashiON! – VIVE Group. Są to m.in. sklepy franczyzowe sieci, które otworzą przed sektorem B2B oraz zainteresowanymi własnym biznesem ludźmi zupełnie nowe, korzystne możliwości w silnie rozwijającej się branży.