Firma VIVE Profit Center rozpoczęła współpracę przy produkcji programu telewizji Polsat „Supermodelka Plus Size”. Uczestniczki biorące udział w projekcie stworzyły modowe stylizacje w jednym z punktów sieci wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalną odzieżą VIVE Profit.

W 8. odcinku programu na uczestniczki czekało wyzwanie polegające na stworzeniu modnej stylizacji z ubrań dostępnych w sklepie z niepowtarzalną odzieżą VIVE Profit. W jednym z lokali o powierzchni 1000 m2, dziewczyny szukały elementów swoich stylizacji, wybierając spośród ubrań dostępnych na wieszakach, stojakach i w koszach.

Projekt „Supermodelka Plus Size” to kolejna realizacja spółki VIVE Profit Center we współpracy z telewizją Polsat. W marcu ubiegłego roku kielecka firma współpracowała przy realizacji programu modowego ,,Jacyków w Twojej szafie”, w którym znany stylista Tomasz Jacyków pomagał Polkom w odnalezieniu własnego stylu. Prowadzący zabierał uczestniczki do sklepów sieci VIVE Profit i pokazywał jak można dobierać garderobę, a przy pomocy drobnych poprawek krawieckich nadawać ubraniom nowy charakter. Efektem była całkowita metamorfoza uczestniczek programu.