W 2012 r. Posnet sprzedał najwięcej kas i drukarek spośród producentów i dystrybutorów urządzeń fiskalnych w Polsce, zdobywając 31 proc. udziałów w rynku. Takie dane podaje Instytut Rynku Elektronicznego (IRE), w raporcie podsumowującym wyniki sprzedaży branży fiskalnej za ubiegły rok.

-W 2012 r. odnotowaliśmy wzrost sprzedaży kas i drukarek fiskalnych o 4 punkty procentowe w stosunku do roku 2011. Dzięki temu zdobyliśmy 31 procent udziałów w rynku, a tym samym potwierdziliśmy pozycję lidera – komentuje Robert Szmidt, Dyrektor Handlowy ds. Kluczowych Klientów w firmie Posnet.- Niewątpliwie wpływ na taki wynik miał m.in. rozwój oferty, do której w ubiegłych miesiącach wprowadziliśmy urządzenia z zupełnie nowymi funkcjami na rynku i w nowej  stylistyce – dodaje.

W 2012 r. Posnet utrzymał również pozycję lidera w zakresie sprzedanej liczby drukarek fiskalnych (42 proc. udziału). Firma odnotowała też wzrost sprzedaży kas fiskalnych o 5 p.p. Zagwarantowało jej to 26 proc. udziału w rynku i 1 proc. różnicy w stosunku do pierwszego miejsca rankingu w tym segmencie.- W 2013 r. firma Posnet obchodzi dwudziestolecie i bardzo cieszy nas fakt, że klienci doceniają naszą wieloletnią pracę, którą wkładamy w to, aby dostarczane przez nas produkty odznaczały się jak największą jakością. Mamy nadzieję, że rok 2013 okaże się dla nas równie pomyślny – podsumowuje Robert Szmidt.