Komputronik otworzył w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie salon nowej generacji Komputronik Megastore.

Pierwsi klienci mogli zapoznać się z ofertą salonu oraz dokonać zakupów za pomocą najnowszej technologii – zamiast koszyka na zakupy klienci otrzymają tablety ze specjalnym, dedykowanym oprogramowaniem, dzięki któremu zakupy będą intuicyjnie łatwe oraz szybkie. Wystarczy po zeskanowaniu tabletem kodu produktu z ekspozycji zatwierdzić jego zakup, zapłacić gotówką w specjalnym wpłatomacie lub kartą płatniczą u jednego z licznych doradców klienta i odebrać towar w specjalnej strefie wydań.

Na powierzchni 2 000 mkw. sklepu została wyeksponowana najszersza i najbardziej kompletna oferta sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce. Dodatkowo w ramach ekspozycji prezentowane będą rozwiązania kojarzone z cyfrowym domem i nowoczesnym gospodarstwem domowym lub firmą.

W Komputronik Megastore znajduje się Strefa Gier, a także innowacyjna i unikalna Strefa Wiedzy. Ekspozycję będzie wspierał duży i dobrze zaopatrzony magazyn, z którego będą mogli korzystać zarówno klienci odwiedzający obiekt, jak również klienci składający zamówienie przez internet i telefon. Dzięki temu dostawa na terenie Warszawy zamówionego internetowo lub telefonicznie towaru z ogromnego asortymentu  kilku tysięcy produktów będzie możliwa nawet w ciągu 2 godzin.

W sąsiedztwie Komputronik Megastore znajduje się także oddział Komputronik Biznes, który od 11 lat specjalizuje się w obsłudze instytucji oraz dużych i średnich firm z całego regionu.