First Data Polska, właściciel marki Polcard, jeden z największych dostawców technologii płatniczych i rozwiązań dla biznesu, jako pierwszy udostępnił w serwisie YouTube kompleksowe wideo instrukcje obsługi terminala płatniczego. Zestaw filmów instruktażowych ułatwia jego uruchomienie i przyspiesza szkolenie nowych pracowników.

– Oddajemy naszym obecnym i przyszłym klientom krótkie animacje instruktażowe prezentujące najważniejsze działania na terminalu płatniczym. Przekazują informacje w przystępny i angażujący sposób – mówi Damian Zapłata, prezes First Data -– Filmy zoptymalizowane są pod urządzenia mobilne, takie jak smartfon, tablet czy komputer – wystarczy odwiedzić kanał First Data Polcard na YouTube.pl. To najprostszy i najbardziej wygodny sposób na przeszkolenie pracowników z obsługi terminala.

Wideo instrukcje – najważniejsze korzyści dla przedsiębiorców:

Proste i szybkie wdrożenie nowych pracowników – filmy instruktażowe powstały z myślą o firmach z często rotującym personelem. Teraz nauka obsługi terminala jest zawsze pod ręką – na ekranie smartfona, tabletu i komputera.

Wygoda i oszczędność czasu – pracownik może odbyć szkolenie w dogodnym dla niego miejscu i czasie.

Szersza oferta i wyższe obroty – filmy pokazują, jak wykonać dodatkowe operacje, które podnoszą atrakcyjność punktu i generują dodatkowy zysk, m.in. wypłatę gotówki (cash back) lub płatność w obcej walucie (DCC) oraz inne działania ułatwiające pracę hotelu, restauracji.

Jak skorzystać z video instrukcji? Wystarczy odwiedzić kanał First Data Polcard na YouTube.pl dostępny pod adresem www.polcard.pl/YouTube.