Aż 1650 nagród – w tym hulajnogi elektryczne i rowery miejskie – czeka na klientów Galerii Północnej. Już teraz mogą oni wziąć udział w Wiosennej Loterii przy okazji codziennych zakupów.

Loteria potrwa do 2 kwietnia, z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 27 marca. W tym okresie klienci mogą zdobywać atrakcyjne nagrody, a przepustką do wzięcia udziału w Loterii są zakupy w galerii za co najmniej 200 zł. Ogromna liczba nagród znacznie zwiększy szansę na wygranie niespodzianek, wśród których znajdują się ekologiczne, sportowe jednoślady dla dorosłych i dzieci, rakiety tenisowe, a także butelki na napoje i ekotorby w wiosennych kolorach. Utrzymane w stonowanej, uniwersalnej kolorystyce rowery i hulajnogi pozwolą klientom Północnej na przemierzanie miejskich dróg z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne.

Sam udział w Loterii jest niezwykle szybki i prosty: po zarejestrowaniu uczestnicy otrzymają SMS-em specjalne kody, które następnie należy wprowadzić do Loteriomatu i sprawdzić, czy udało się zdobyć nagrodę. Stoisko poświęcone zabawie utrzymane jest w wiosennym klimacie łączącym świeżą, soczystą zieleń z elementami naturalnego drewna. Jego styl podkreśla bliską Galerii Północnej ideę troski o naturę oraz wspólną przestrzeń.

Wiosenna Loteria wpasowuje się w okres powrotu do wiosennych aktywności, a dla klientów jest szansą na zdobycie ekologicznego pojazdu, którym przemierzać będą miejskie przestrzenie. Nieprzypadkowo do zdobycia będą hulajnogi, rowery oraz rakiety tenisowe, bo sportowa aktywizacja i dbanie o zdrowie lokalnej wspólnoty wpisuje się w społeczną misję Galerii Północnej.