Rafał Brzoska założyciel i prezes zarządu Grupy Integer.pl oraz twórca prywatnego operatora pocztowego InPost zdecydował się zainwestować 5 mln złotych w SALESmanago – system informatyczny klasy Marketing Automation. Tym samym Rafał Brzoska staje się właścicielem 20 proc. udziałów w SALESmanago.

SALESmanago to oprogramowanie, które identyfikuje i monitoruje zachowanie klientów na stronie WWW, a następnie tworzy automatyczne dopasowane oferty dostarczane konkretnym osobom przez e-mail, personalizowaną treść na stronie WWW oraz w kanałach sprzedaży bezpośredniej.

Z SALESmanago korzysta obecnie ponad 1000 firm w całej Europie, wśród których są firmy takie, jak: Getin Bank, Komputronik, Yves Rocher, Deloitte, Rainbow Tours oraz liczna grupa małych i średnich przedsiębiorstw.

SALESmanago to produkt krakowskiej firmy Benhauer. W 2013 roku spółka zanotowała ponad 3 mln zł przychodu i 1 mln zysku przy ponad 500% dynamice sprzedaży licencji na oprogramowanie do automatyzacji marketingu. Spółka Benhauer powstała w 2011 roku i została założona przez Grzegorza Błażewicza, byłego prezesa portalu Interia.pl.