Wola Park to ponad 200 sklepów i punktów usługowych, przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny, ale również przestrzeń do edukacji o zrównoważonej konsumpcji. Centrum od wielu lat uświadamia, że konsumpcja powinna być świadomym procesem, a rzeczy w naszych domach i szafach powinny służyć nam dłużej niż jeden sezon. Dlatego teraz Wola Park zaprasza na wyjątkowe spotkania z ekspertami modowymi, którzy nie tylko opowiedzą o trendach, ale również o tym, jak stworzyć idealną szafę kapsułową, która jest dopasowana do naszego trybu życia, wieku, urody, czy sylwetki. Taką, która może służyć nam przez lata, niezależnie od zmieniających się trendów.

Okres wyprzedaży to moment kiedy warto rozejrzeć się za nową garderobą i rzeczami dobrej jakości, równocześnie podejmując przemyślane decyzje zakupowe. W ramach kampanii „Lato pełne wyprzedaży” Wola Park zaprasza na spotkanie i warsztaty z Martą Waluk – osobistą stylistką i szkoleniowcem, która od wielu lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru zarówno osób prywatnych, jak i firm.

Lato jest idealnym momentem na bardziej szalone stylizacje, które podkreślą nasze atuty, ale również zwrócą uwagę na nasz indywidualny styl. Dlatego w ramach warsztatów, które odbędą się już 9 lipca w godzinach 12:00, 14:00 i 16:00, Marta opowie o tym, jak dobierać kolory, fasony, czy rodzaj materiału do naszej sylwetki oraz jak budować letnie stylizacje, aby niezależnie od sytuacji czuć się komfortowo w tym co mamy na sobie.

Z kolei 16 lipca Wola Park zaprasza na spotkanie z Michałem Będźmirowskim, znanym jako Modny Tata. Influencer, trendsetter i bloger modowy jest dla wielu osób autorytetem w dziedzinie męskiej mody. Podczas warsztatów, które rozpoczną się o godzinie 14.00, Michał opowie o tym, czym dla niego jest moda, jak podchodzić do kwestii zmieniających się trendów i jak spośród wielu propozycji wybrać szafę, która będzie nam służyć latami. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat dynamicznie zmieniającej się mody męskiej i tego, czy zasady oficjalnego dress code’u męskiego wciąż mocno nas obowiązują. Liczba miejsc na warsztaty z Martą i Michałem jest ograniczona, więc warto zapisać się już dziś.

W ramach kampanii Wola Park zachęca również do skorzystania z wyjątkowej oferty – przy zakupie za min. 200 zł w sklepach z kategorii moda i uroda, klienci mogą odebrać bon w wysokości 30 zł na kolejne zakupy. Promocja trwa od 04.07 do wyczerpania puli kart. Szczegóły w regulaminie oraz w Punkcie informacyjnym znajdującym się w Wola Parku.