CHIEF rozszerzył serię Fusion o nowy wózek dedykowany do wielkoformatowych ekranów, a także ramię rozgałęziające, na którym można umieścić sąsiadująco dwa wyświetlacze. Oba produkty są już dostępne w Polsce w ofercie dystrybutora Veracomp.

X-Large FUSION Manual Height Adjustable Mobile Cart (XPAU) to nowy wózek CHIEF, który dzięki pełnej mobilności pozwala na bezproblemowe przemieszczanie zestawu ekranów pomiędzy pomieszczeniami. Wózek przeznaczony jest do wielkoformatowych wyświetlaczy i paneli dotykowych, umożliwia łatwe sterowanie wysokością ekranu w przedziale 1,2 – 1,6 m. bez potrzeby jego zdejmowania, a także pochylanie w dół i do góry o kąt do 5 stopni. Standard mocowania VESA, który w tym modelu wynosi 200×200 mm <> 800×400 mm sprawia, że wózek jest uniwersalnym rozwiązaniem dedykowanym do wielu dostępnych na rynku wyświetlaczy.

Nowy XPAU wyposażono w wiele akcesoriów przydatnych w codziennym użytkowaniu, jak m.in. specjalny system zarządzania kablami, dzięki któremu można je ukryć w elementach wózka i tym sposobem unika się problemu plątaniny kabli. Urządzenie jest dostępne w wersji kolorystycznej czarnej oraz srebrnej.

CHIEF wprowadził również do oferty ramię rozgałęziające X-Large FUSION™ Dual Display Side by Side adapter (FCA623), które jest dedykowane do najnowszego wózka CHIEF. Taki zestaw pozwala na umieszczenie sąsiadująco na ramieniu dwóch identycznych wyświetlaczy o rozmiarach od 32 do 60 cali. Dzięki temu użytkownik zyskuje większą powierzchnię wyświetlania, natomiast w połączeniu z kamerką osadzaną na górnej krawędzi monitorów otrzymuje się gotowe rozwiązanie do prowadzenia rozmów wideo.