Polecane Wydarzenia

RETAIL CONNECT

Coroczne spotkanie poświęcone innowacjom technologicznym i trendom w handlu detalicznym. Pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, na które składają się konferencja, wystawa firm Retail Connect Expo, networking, afterparty oraz ceremonia przyznania nagród Retail Evolution Awards 2016.

STRONA WWW

VR WARSAW DAY

Virtual Reality to rewolucja od której nie ma już odwrotu. Nowa technologia poza dostarczaniem nowej jakości rozrywki w grach wideo, otwiera zupełnie nowe możliwości w bardzo wielu dziedzinach takich jak turystyka, medycyna, czy marketing, reklama i sprzedaż. Podczas wydarzenia praktycy i dostawcy rozwiązań, a także pierwsze firmy, któe zdecydowały się wprowadzić VR do swojej komunikacji, pokażą jak wygląda przyszłość rozrywki, komunikacji i marketingu.

STRONA WWW

PIXEL HEAVEN

Największe w Polsce spotkanie niezależnych twórców gier wideo, graczy oraz wielbicieli sprzętów z epoki 8/16 bit. Unikalne połączenie biznesowej i rozrywkowej strony branży gier wideo w przyjaznej atmosferze festiwalu.

STRONA WWW

Meet Magento Polska 2016

Konferencja zorganizowana przez entuzjastów i dedykowana społeczności Magento odbędzie się w dniach 19-20 września w centrum kreatywnego biznesu Concordia Design w Poznaniu.

STRONA WWW