Polecane Wydarzenia

RETAIL EXPO COMMERCE & BEYOND 2023

27 / 04 / 2023 / Centrum Nauki Kopernik / Warszawa

Coroczne spotkanie poświęcone innowacjom technologicznym i trendom w handlu detalicznym oraz rozwojowi e-commerce. Pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, na które składają się konferencja oraz wystawa firm.

W Retail Expo 2023 weźmie udział kilkaset osób, wśród nich członkowie zarządów i rad nadzorczych w sieciach handlowych oraz bisnesach e-commerce, dyrektorzy rozwoju i inwestycji, szefowie zespołów IT i główni informatycy, menadżerowie odpowiedzialni za rozwój sieci handlowych, właściciele i zarządcy centrów handlowych, dyrektorzy sieci stacji paliw, przedstawiciele producentów FMCG, a także dostawcy sprzętu, technologii, oprogramowania i usług dla sektora retail.

STRONA WWW

GAMEDEV & CREATIVE CAREERS EXPO 2023 SPRING

3 – 4 / 03 / 2023 / Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych Mińska 65 / Warszawa

Szósta edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji Gamedev & Creative Careers Expo to wydarzenie poświęcone nawiązywaniu kontaktów między pracodawcami, a osobami i firmami chcącymi współpracować w branży gier wideo i pokrewnych sektorach kreatywnych.

Na GCCE 2023 Spring złożą się Pro Day (03/03 i Open Day (04/03), panele i dyskusje na scenie głównej, Strefa Careers Mode, Strefa Wiedzy i Edukacji, prezentacje „Why Not To Join Us?”, afterparty Creative Mixer.

STRONA WWW

FESTIWAL GIER I POPKULTURY PIXEL HEAVEN 2023

26 – 28 / 05 / 2023 / Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych Mińska 65 / Warszawa

Największe w Polsce spotkanie niezależnych twórców gier wideo, graczy oraz wielbicieli sprzętów z epoki 8/16 bit. Unikalne połączenie biznesowej i rozrywkowej strony branży gier wideo w przyjaznej atmosferze festiwalu.

STRONA WWW