Loteria obowiązuje tylko u wybranych autoryzowanych dystrybutorów marki. Nagrodą główną jest Ford Transit z systemem Packout. Do wygrania także 240 nagród tygodniowych i 30 miesięcznych. Łączna wartość nagród w Wielkiej Loterii Milwaukee to aż pół miliona złotych.

Milwaukee jest amerykańską marką, po którą sięgają profesjonaliści z branż takich jak budowlana, elektryczna, energetyczna, transportowa, hydrauliczna, ogrodnicza, stolarska i wielu innych. Rozwiązania tej marki wybierane są przez użytkowników ze względu na jakość, trwałość i wydajność narzędzi oraz idealnie dopasowanych do nich akcesoriów, ale także środków ochrony indywidualnej, które sprawdzają się podczas intensywnej eksploatacji – co ma miejsce na budowach, w zakładach wulkanizacyjnych, stolarskich itd.

Wielka Loteria – czas start
Każdy profesjonalista, który w dniach od 11 września do 30 listopada 2023 r. dokona u wybranego autoryzowanego dystrybutora zakupu produktów Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto i zgłosi udział w Loterii w terminie 11.09-30.11.2023, ma szansę wygrać nagrodę główną w postaci fabrycznie nowego, czerwonego Forda Transita z systemem Packout. We wrześniu każdy los liczony jest podwójnie – co oznacza, że szanse na wygraną są jeszcze większe.

„Loterią podkreślamy, że zakup w autoryzowanym punkcie sprzedaży niesie wiele korzyści. To gwarancja wysokiej jakości sprzętu, pochodzącego z legalnego źródła. To także możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lat, wsparcie autoryzowanego serwisu oraz pakiet dodatkowych usług, jak np. narzędzia zastępcze. Do 30 listopada zakupy u autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee to również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. W ramach loterii organizowane są losowania tygodniowe, miesięczne i oczywiście losowanie główne. Do tego we wrześniu losy liczone są podwójnie. Osoby, które wygrają w losowaniach tygodniowych i miesięcznych, dalej walczą o samochód.” – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Manager Milwaukee CEE.

Łącznie 270 nagród tygodniowych i miesięcznych
Samochód dostawczy to nie jedyna nagroda do wygrania w Loterii. Co tydzień wśród profesjonalistów zostanie rozlosowanych 20 nagród w postaci narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej czy oświetlenia (łącznie 240 nagród). Dodatkowo, w ciągu 3 miesięcy trwania loterii do wybranych szczęśliwców trafi 30 nagród miesięcznych, m.in. narzędzi, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu Packout.

Co zrobić, by wygrać nagrody od Milwaukee?
Kluczowym kryterium udziału w loterii jest zakup produktów marki Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora, który bierze udział w akcji. Zakup w innym punkcie sprzedaży niż wymienione na stronie loterii jest wykluczony z udziału w loterii. Kolejnym krokiem jest rejestracja zakupu na stronie https://wielkaloteriamilwaukee.pl, gdzie również znajduje się regulamin.