Firma AGIS Fire & Security, wyłączny dostawca rozwiązań przeciwkradzieżowych marki Sensormatic, wprowadza do oferty nowoczesne klipsy przeznaczone do zabezpieczenia damskiego obuwia na wysokich obcasach. Klipsy przeciwkradzieżowe Hard Tag zostały opracowane w oparciu o technologię akusto-magnetyczną, co gwarantuje wysoką skuteczność wykrywania prób kradzieży. Nowoczesna forma zabezpieczenia sprawia, że jest ono praktycznie niewyczuwalne podczas przymierzania.

Klipsy przeciwkradzieżowe Hard Tag zostały opracowane w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy odnotowują straty wynikające szczególnie z kradzieży damskiego obuwia. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w sklepach samoobsługowych, sieciach handlowych, hipermarketach. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii klipsy zapewniają skuteczną ochronę przed kradzieżą. Ich estetyczny wygląd i nowoczesna forma sprawiają, że klipsy mogą być umieszczone w tylnej części buta, co pozytywnie wpływa na komfort przymierzania.

Regulowane pokrętło klipsów sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne – umożliwia dostosowanie klipsa do każdego rodzaju wykończenia buta i szerokości obcasów. Obsługa sklepu w prosty sposób jest w stanie zarówno odpowiednio zamocować klips do każdego rodzaju obuwia, jak i usunąć go swobodnie (przy użyciu rozszywacza marki Sensormatic), nie powodując przy tym  uszkodzeń (klipsy nie pozostawiają żadnych śladów na obuwiu). Klipsy Hard Tag są także odporne na uszkodzenia mechaniczne (np. spowodowane upuszczeniem czy wstrząsami). Dzięki temu są one łatwe zarówno w eksploatacji jak i przechowywaniu.