Klienci Leroy Merlin zyskali nową, dodatkową możliwość odbioru przesyłek z towarem zakupionym w sklepie internetowym. Za sprawą paczkomatów InPost, ogólnopolskiej sieci skrytek pocztowych, przesyłkę mogą odebrać osobiście, w wybranym przez nich miejscu i czasie. Koszt przysyłki wynosi 12 zł.

Paczkomaty inPost obsługują przesyłki dla klientów Leroy Merlin od 17 stycznia. Są rozwiązaniem alternatywnym dla doręczeń, które są realizowane przez firmę kurierską. Opłata za korzystanie z paczkomatu inPost wynosi 12 zł. Koszt dostarczenia przesyłki kurierem to 19 zł. W obu przypadkach ceny dotyczą paczek najlżejszych, których waga  nie przekracza 31,5 kg. O sposobie odbioru przesyłki decyduje klient w chwili dokonania zakupu online.

Sprzedaż przez Internet ruszyła w Leroy Merlin Polska w maju 2012 r., uzupełniając tradycyjny model sprzedaży produktów DIY. Do tej pory z zakupów online skorzystało 30 tys. klientów. Największe zamówienie opiewało na kwotę 20 tys. zł netto. W bazie klientów, którzy zaprenumerowali newslettera sklepu online znajduje się 20 tys. nazwisk. Obecnie oferta sklepu to 30 tys. produktów.