Emitowane od kilku tygodni w telewizji, radiu i na outdoorze reklamy z Pascalem Brodnickim i Karolem Okrasą to teaserowa odsłona kampanii Lidla – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właściwy etap akcji ruszy 30 lipca.

W pokazywanych obecnie reklamach Lidl Polska Pascal Brodnicki i Karol Okrasa są prezentowani jako groźnie wyglądający przeciwnicy, do których starcia dojdzie 30 lipca. Reklamy nie są opatrzone żadnym logotypem.
Według ustaleń portalu reklamy Lidla z Brodnickim i Okrasą będą mieć formę zabawnego show kulinarnego, w którym rywalizować będą obaj kucharze. Firma chce w ten sposób nawiązać do podobnych programów telewizyjnych, m.in. zapowiadanego w jesiennej ramówce TVN „Masterchef” z Magdą Gessler oraz „Bake Off” z Martą Grycan, które pojawi cię w TLC.

Brodnicki i Okrasa to kucharze znani przede wszystkim ze swoim programów telewizyjnych. Pierwszy przez kilka lat prowadził w TVN „Pascal: po prostu gotuj”, a ostatnio – „Smakuj świat z Pascalem”. Natomiast drugi był gospodarzem „Kuchni z Okrasą” w TVP1 i „Smaków czasu z Karolem Okrasą” w TVP2.