Jantar wraz z Partnerem strategicznym wydarzenia firmą Zebra Technologies, Partnerami Microsoft oraz GS1 Polska organizuje 10 marca w Warszawie Jantar Retail Forum. Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy, w Loży Książęcej.

Goście specjalni wydarzenia zaprezentują trendy w sektorze handlu detalicznego oraz podzielą się opinią o kierunku rozwoju relacji z klientami. Mark Thomson z firmy Zebra Technologies przedstawi temat TOP trendy w branży handlu detalicznego: od dostaw tego samego dnia po roboty w sklepie, Tomasz Dzideczek przybliży najnowsze produkty i rozwiązania Zebra, a Jarosław Sokolnicki z firmy Microsoft zaprezentuje The Art of Retail.

W drugiej części spotkania uczestnicy zmierzą się z zagadnieniem Handel tradycyjny vs. e-commerce. Mariusz Barycki – CTO Jantar – poprowadzi panel dyskusyjny, w którym wezmą udział przedstawiciele Zebra Technologies – Mark Thomson, GS1 Polska – Magdalena Krasoń-Wałęsiak, Microsoft – Jarosław Sokolnicki oraz klienci Jantar: Lech Stefański z Tradycja i Jakość Sp. z o.o. i Karol Bzymek z Yves Rocher Polska Sp. z o.o.

Wydarzenie jest bezpłatne dla właścicieli sklepów i sieci handlowych. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia oraz do rejestracji: https://evenea.pl/event/jantarretailforum/.