VI Targi eHandlu to najważniejsze i największe wydarzenie branży e-commerce w Polsce. W dniu 25 lutego w prestiżowej lokalizacji Międzynarodowych Targów Poznańskich, ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze oferty dla wszystkich tych który sprzedają lub chcą handlować w Internecie.

To niepowtarzalna okazja nie tylko dla firm-wystawców aby pokazać się od strony offline, swoim potencjalnym klientom i partnerom, ale również unikalna szansa aby w jednym miejscu porównać oferty najważniejszych firm branży e-commerce. Do grona Wystawców Targów eHandlu dołączyły takie marki jak Raben Group czy Dotpay. Wśród Wystawców znajdziemy agencje interaktywne, firmy oferujące usługi logistyczne, firmy oferujące oprogramowanie dla e-sklepów, usługi związane z szeroko pojętym marketingiem (mobile marketing, email marketing), porównywarki cen i wiele innych.

“Zdajemy sobie sprawę, że świadczony przez nas typ usług to bardzo istotny element rynku eCommerce znacznie usprawniający sprzedaż w Internecie. Nasza obecność na Targach eHandlu umożliwi nam szerokie zaprezentowanie naszych rozwiązań wszystkim tym, którym płatności online ułatwią prowadzenie e-biznesu. Korzystając z nadarzającej się okazji chcemy przekonać potencjalnych i obecnych użytkowników płatności internetowych, że rozwiązania Dotpay to kompleksowe i konkurencyjne narzędzie zarówno dla przedsiębiorców już korzystających z tego typu usług, jak i wszystkich tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem właściwego operatora. Jako dostawca ponad 50 innowacyjnych, najpopularniejszych kanałów płatności i pożądanych przez rynek usług dodatkowych, w czasie VI Targów eHandlu będziemy mieli doskonałą okazję do bezpośredniego przedstawienia naszej oferty.” – mówi Andrzej Poniński, Prezes Zarządu Dotpay S.A.

25 lutego, ponad 100 firm zaprezentuje najlepsze produkty i usługi wspierające handel przez Internet podczas otwartego dnia targowego. Będzie to najlepsza okazja, aby dotrzeć ze swoją ofertą do ponad 2000 przedstawicieli sklepów internetowych i managementu. Open Day to nie tylko rozmowy na stoiskach, a także . Jeśli chcesz odwiedzić Targi, możesz zrobić to bezpłatnie, korzystając z formularza rejestracyjnego na stronie http://targiehandlu.pl/visitor

Targi to nie tylko firmy prezentujące swoje oferty ale również silny wymiar edukacyjny. W 4 blokach tematycznych: SEO/SEM, Logistyka, Social Media/PR, Narzędzia/Platformy. Wśród prelegentów czołowe postaci polskiego ecommerce: Borys Skraba z Bold Brand Commerce, Grzegorz Wroniszewski  z OEX Cursor, Paweł Ogonowski z Conversion i wielu innych