Trzy i pół tysiąca starannie wyselekcjonowanych produktów głównie pochodzenia organicznego można znaleźć na stronach nowego sklepu delisam.pl.

Czym wyróżnia się delisam.pl? W ofercie znajdziemy autorską selekcję wysokiej jakości produktów organicznych, naturalnych, wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Szeroką gamę produktów świeżych, dla dzieci i dla osób z alergiami pokarmowymi. Smakołyki pochodzące z tradycyjnych gospodarstw w Polsce i z wybranych miejsc za granicą. Delisam.pl jest wyłącznym dostawcą Serów Polskich i jako jedyny sklep w kraju posiada niedostępne nigdzie indziej produkty rolnictwa ekologicznego z Toskanii .

Delisam.pl powstał z myślą o jakości jedzenia, którym karmimy siebie i naszych najbliższych. Chcemy aby jak największe grono ludzi miało dostęp do nieprzetworzonej i zdrowej żywności w przystępnej cenie – mówi Kamil Chudzik z delisam.pl.

W 9 kategoriach – od produktów spożywczych, poprzez kosmetyczne i dziecięce – klienci znajdą aż 3500 produktów, w większości posiadających certyfikat BIO, który jestgwarancją najwyższej jakości produktów ekologicznych.

Zamówienie złożone na stronie jest potwierdzane telefonicznie lub mailowo i uzgadniany jest dogodny termin i pora dostawy, maksymalnie do trzechdni roboczych od finalizacji transakcji. Dostawy produktów obejmują cały kraj. Zamówienia powyżej 200 zł są realizowane bezpłatnie, poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 19.90 zł.