Zebra Technologies Corporation, dostawca wytrzymałych komputerów przenośnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, rozszerzonych o oprogramowanie i usługi, które umożliwiają widoczność procesów całego przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, wprowadziła nowe drukarki przemysłowe ZT600 i ZT510. Modele, przeznaczone do eksploatacji w trudnych warunkach, oferują wysoką jakość druku i długi czas nieprzerwanej pracy. Zebra wprowadziła również produkt Printer Profile Manager Enterprise – rozwiązanie do zdalnego zarządzania drukarkami za pośrednictwem przeglądarki WWW dla drukarek Zebra® z obsługą Link-OS®. Aplikacja pozwala znacząco zmniejszyć koszty i nakłady czasowe potrzebne na zarządzanie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
ZT610 i ZT620 to trwałe, niezawodne drukarki, które charakteryzują się wysoką szybkością wydruku. To urządzenia, która pozwalają zwiększyć produktywność w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu, logistyki i opieki zdrowotnej.

Poprzednia seria drukarek Zebra Xi4 cieszyła się uznaniem klientów. W oparciu o nią producent stworzył serię ZT600, która oferuje szereg nowych funkcji ułatwiających obsługę. Wśród nich wymienić można uproszczone ładowanie nośnika i taśmy, czytelny wyświetlacz kolorowy informujący o statusie drukarki i pomoc multimedialną z instrukcjami.

Seria drukarek ZT600 obsługuje aplikacje Link-OS, służące do usprawniania wdrażania usługi, łączności sieciowej, codziennej eksploatacji i rutynowych czynności konserwacyjnych optymalizujących produktywność.

Dzięki Printer Profile Manager Enterprise informatycy mogą utrzymywać najbardziej aktualne zabezpieczenia drukarek z obsługą Link-OS.

Mają też możliwość łatwego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów i konfiguracji flot drukarek Zebra z jednej lokalizacji. Wszystko to przekłada się na niższe koszty operacyjne.

Zebra wprowadziła do oferty atrakcyjną kosztowo drukarkę ZT510. To urządzenie jest skierowane do klientów, którzy poszukują rozwiązań oferujących wysoką jakość druku i trwałość, ale wymagają jedynie podstawowego zestawu funkcji.