Firma Brother wprowadziła do swojego portfolio nowy zestaw do druku oznaczeń z serii P-Touch. Model PT-D610BTVP to profesjonalna nabiurkowa drukarka etykiet z możliwością podłączenia do komputera. Urządzenie sprawdzi się w środowiskach biurowych, które wymagają wyraźnych i trwałych oznaczeń dokumentów, przedmiotów czy towarów laminowanymi oznaczeniami.

Profesjonalna drukarka etykiet PT-D610BTVP jest urządzeniem, które pozwala na sprawniejszą produkcję oznaczeń, a nowoczesny design, kompaktowe rozmiary i nieskomplikowana obsługa umożliwiają szybszą oraz wydajniejszą pracę. Ten model wyposażony został w kolorowy, podświetlany wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z funkcją podglądu druku oraz dodatkowy interfejs Bluetooth. Dzięki wbudowanej klawiaturze QWERTY drukarka PT-D610BTVP umożliwia szybsze wprowadzanie tekstu oraz łatwiejszą poprawę ewentualnych błędów. Urządzenie pozwala na drukowanie etykiet na taśmach o szerokości do 24 mm i zapisywanie do 99 projektów, aby móc je ponownie wykorzystać.

PT-D610BTVP można używać jako samodzielnego urządzenia, jednak posiada także możliwość podłączenia do komputera lub smartfona. Dzięki temu pozwala na wykorzystanie funkcji aplikacji iPrint&Label i oprogramowania P-touch Editor firmy Brother, takich jak dodatkowe funkcjonalności w zakresie projektowania etykiet, gotowych szablonów oraz tworzenia w pełni spersonalizowanych oznaczeń. W zestawie PT-D610BTVP znajduje się drukarka etykiet, kaseta z taśmą, zasilacz sieciowy, futerał i kabel USB.