KT Collect Club to nowy program lojalnościowy dla Partnerów Handlowych Grupy Komputronik. Każdy, kto do niego przystąpi może wymieniać zdobyte punkty na atrakcyjny sprzęt elektroniczny – laptopy, smartfony, tablety, zegarki, oprogramowanie i urządzenia sieciowe.
Komputronik sukcesywnie rozwija swoją sieć partnerską. Niezmiennie od 25 lat Spółka zaopatruje Partnerów w najnowszy sprzęt w atrakcyjnych cenach oraz dostarcza wiele korzyści pozacenowych, takich jak odroczony termin płatności, wsparcie marketingowe i szkoleniowe czy programy premiowo-bonusowe a także lojalnościowe. Współpraca partnerska to połączenie mocnych stron Komputronik i Partnera w celu zapewnienia realizacji potrzeb coraz bardziej świadomych i wymagających klientów, którzy cenią indywidualne podejście, profesjonalizm, sprawność, terminowość, a także kompleksowość – ubezpieczenie, dogodne finansowanie, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i wiele innych.

Dzięki KT Collect Club Partnerzy mogą wymienić zgromadzone punkty na nagrody w postaci elektroniki, np. laptop Apple Macbook Air, smartfon Apple IPhone 12, zegarek Polar Vantage M2, słuchawki Bose QuietComfort 35II czy głośniki JBL GO 3.

Jak zdobyć punkty? Każde zakupy realizowane przez Partnera są wymieniane na punkty w programie lojalnościowym. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów można je wymienić na jedną z wielu atrakcyjnych wybranych przez Partnera nagród.

Udział w programie lojalnościowym jest bezpłatny, wymaga wcześniejszego przystąpienia do grona Partnerów korzystających z dedykowanego Portalu zakupowego, a następnie rejestracji w programie KT Collect Club.